ELEKTRONISKĀ DARBA LAIKA UZSKAITES SISTĒMA (EDLUS)

Elektroniskā darba laika uzskaites sistēma jeb EDLUS reģistrē un uzkrāj jebkāda veida informāciju par būvobjektā strādājošo personālu, fiksējot laiku, kad persona ierodas un atstāj būvobjektu.
Ar EDLUS palīdzību ir iespējams kontrolēt nodarbinātos reāllaikā, izmantojot InPass mākoņa serveri. Tajā uzkrātos uzņēmuma datus ir viegli eksportēt uz citām vadības sistēmām, izmantojot API.
InPass risinājums ir īpaši pielāgots būvniecības nozares uzņēmumiem, taču to var izmantot arī jebkurš uzņēmums, kam nepieciešama elektroniskā darba laika uzskaite.

InPass darba laika kontroles iekārta

InPass EDLUS

EDLUS iekārta ir uzstādāma būvlaukumos vai jebkurā citā objektā, kur nepieciešams veikt elektronisko darba laika uzskaiti.

Tā reģistrē jebkāda veida informāciju par strādājošo personālu, fiksējot darba sākuma un beigu laiku, kā arī pārtraukumus.

Iekārta tiek aktivizēta ar speciālu kartīti, kura fiksē laiku aktivizēšanas brīdī. Dati automātiski tiek nosūtīti vienotā sistēmā.

Uzņēmumam iekārta nav jāpērk, tā tiek īrēta.

InPass darba laika kontroles aplikācija

InPass_edlus app

EDLUS aplikācija ir ērti un efektīvi izmantojama būvlaukumos vai jebkurā citā objektā, kur nepieciešams veikt elektronisko darba laika uzskaiti. To uzstāda viedtālrunī vai planšetdatorā, kas vienkāršo un padara mobilu darba laika uzskaites procesu.

Ikkatrs darbinieks, kura darba laiku ir nepieciešams fiksēt, ar speciālu kartīti aktivizē aplikāciju un dati automātiski tiek nosūtīti vienotā sistēmā.

Aplikācijas lietošana ir maksas pakalpojums un tai tiek piemērota fiksēta ikmēneša maksa.

Galvenie ieguvumi:

Iekārta Aplikācija
Attālināto uzņēmuma darbinieku, struktūrvienību un filiāļu darbības analīze un kontrole reāllaikā
Palielinās darbinieku produktivitāte un disciplinētība
Darba reģistrēšana un izrakstīšanas izmantojot NFC/RFID kartes vai uzlīmes
Vienkārša un ātra uzstādīšana
Android ierīču atbalsts
Sistēma atbilst likuma “Par nodokļiem un nodevām” XIV nodaļas “Elektroniskās informācijas uzskaite būvlaukumā un tās izmantošana” prasībām
Individualizēta pieeja un risinājums atbilstoši uzņēmuma specifikai un vajadzībām
Nepieciešams elektroenerģijas pieslēgums
Sistēmu iespējams integrēt ar grāmatvedības, ERP un citām sistēmām

Noderīgi

No 2017.gada 1.oktobra visās trešās grupas jaunbūvēs un būvdarbos virs 1 miljona eiro ir jāievieš elektroniskā darba laika uzskaites sistēma (EDLUS). To paredz Saeimas 2017.gada 22.jūnijā pieņemtās izmaiņas likumā “Par nodokļiem un nodevām”.

Grozījumi paredz, ka ģenerāluzņēmējs ir atbildīgs par EDLUS ieviešanu un uzturēšanu būvlaukumā, kā arī par datu glabāšanu līdz to nodošanai vienotā datu bāzē.

Uzņēmēji būvlaukumā strādājošos var reģistrēt, izmantojot brīvi pielāgotu ierīci vai IT risinājumus, kas nodrošina personu identificēšanu un darba laika reģistrēšanu.

Trešās grupas jaunbūvju piemēri:

  • ar vairāk nekā 5 virszemes stāviem;
  • ar vairāk nekā 1 apakšzemes stāvu;
  • publiskas ēkas, kurā paredzēts vienlaikus uzturēties vairāk nekā 100 cilvēkiem;
  • automaģistrāles un ātrsatiksmes autoceļi;
  • tilti, viadukti, ceļu pārvadi.

Klientu atsauksmes

buvfirma_vitols

SIA"Būvfrma Vītols" izvēloties elektroniskās darba laika uzskaites sistēmu, bija svarīgi, lai tā ir vienkārša, darbiniekiem ērti lietojama, kā arī viens no kritējiem bija, lai sistēma atbilstu likuma “Par nodokļiem un nodevām” XIV nodaļas “Elektroniskās informācijas uzskaite būvlaukumā un tās izmantošana” prasībām.
InPass komanda mums piedāvāja lielisku risinājumu, kas atbilst visiem mūsu kritērijiem un ar rezultātu esam ļoti apmierināti. Sistēmu izmantojam būvlaukumos, kuros to pieprasa likums.

kohsel

Dāņu kapitāla uzņēmums "Kohsel" Liepājas Biznesa centrā ražo dažāda veida elektrisko ierīču transformatorus. Sākotnēji ražotnē bija darbs vien dažiem cilvēkiem, taču šodien pie mums strādā jau 140 darbinieki. Uzņēmums turpina augt un manuāla darba laika uzskaite prasa ievērojamus resursus un laiku, tāpēc šo procesu vēlējāmies padarīt efektīvāku.
InPass izstrādātā sistēma atvieglo darbu mūsu grāmatvežiem un mūsu darba laika uzskaite ir palikusi daudz efektīvāka.

PREV
NEXT

SAZINIES AR MUMS

Atstājiet ziņu, izmantojot mūsu formu un mēs sazināsimies ar Jums pēc iespējas drīzāk.

TOP